Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketlerin depolama ve stoklama ihtiyaçlarınıza çok uygun çözümler sağlayan firmamız forklift satışı konusunda uzmanlaşmış, çok amaçlı bir şekilde işletilen bir şirkettir. Ürün taşıma sonrası depolama işlemlerinde, doğru uygulama ve doğru yöntem sunan firmamız en iyi hizmeti, öneriyi ve forklifti sunarak, en faydalı çözümleri sunmaktadır.

Genelde forklift ihtiyaçlarınızı karşılamak için hem sıfır satış hem de ikinci el forklift satışı sağlanmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak için tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla yakın işbirliği içinde çalışarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya çalışıyoruz.

Kaliteli Forklift Hizmetleri 

İş temellerimiz güven, dürüstlük ve açık iletişim üzerine kuruludur. Tüm forklift satış hizmetlerimizi, bu değerler dahilinde çalışıp, müşterilerimizin tam faydası için elimizden gelen en kaliteli hizmeti sunmaya odaklanmaktayız. 

Depolama ve boşaltma işlemlerinde forklift satışlarının yanında depo düzenini sağlayan kullanışlı istif makineleri ve transpalet satışını da yapmaktayız. Bu şekilde depolama hizmetlerinde en iyi ve en pratik çözümleri sunarak, müşterilerimizin her konuda bizden fayda sağlamasını, başka bir yardıma ihtiyaç duymadan tüm ihtiyaçlarını karşıladığı bir firma pozisyonunda oluruz. 

Depolamada En Yeni Hizmetler

Firmamız müşterilerine en yeni teknolojik ekipmanları sağlayarak, hem daha kolay hem de daha hızlı yükleme, boşaltma ya da depo düzeni sağlama hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda tüm hizmetlerinizde size en doğru bilgiyi ve en güvenli hizmeti sunmaktadır. Çok kullanışlı ve kaliteli makine arıyorsanız, ürün çeşitlerimizden çok daha fazlasını bulabilir, ihtiyacınız olan her ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Forklift satışının yanında, teknik servis ve yedek parça hizmetleri de sunan firmamız, en profesyonel hizmetleri sağlamaktadır. Aynı zamanda birçok firmaya özel öneri ve tavsiyelerimiz de bulunmaktadır.

Misyonumuz

Depolama, yükleme ve boşaltma işlemlerinde müşterilere en iyi ve en profesyonel hizmetleri sunmak için kurulan firmamız, zaman içinde en kaliteli forklift ve transpalet satışını gerçekleştirmiştir. 

Vizyonumuz

Firma olarak en iyi forklift satış ve kiralama hizmetleri sağlayarak, en güvenli ve kaliteli hizmeti sağlamak yegane hedefimizdir. En yeni teknolojik hizmetleri sunarak, piyasada farklılık yaratmak ve müşteri ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılamak için doğru yolda ilerlemek de en önemli hedeflerimizdedir.